#7 Vieme, ako si Bratislavčan poradí s východniarčinou a aj prečo by si mal navštíviť slovenskú Saharu

Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Niektoré veci sa jednoducho nemenia, a aj preto začíname našou videotvorbou, ktorú nájdeš na našom YouTube kanáli. Opäť sme vybehli do ulíc, kde sme zisťovali, ako si Bratislavčania poradia s východniarčinou. S tým priamo súvisí aj náš kvíz, kde sa môžeš otestovať, či rozumieš známym výrazom z ďalekého východu.

Priniesli sme ti aj obrovský výber premiér filmov a seriálov, a to konkrétne v kinách, na Netflixe a aj na HBO GO. Vďaka tomu získaš skvelý prehľad o všetkom podstatnom, čo svet kinematografie ponúka. Ak však nechceš sedieť doma/v kine, pokojne sa vyber napríklad na slovenskú Saharu, ktorá ti rozhodne učaruje. Pokiaľ máš zase chuť na dobré jedlo, tak ti odporúčame navštíviť arabskú reštauráciu v centre Bratislavy.

Ďalej sa vyvíjal aj momentálne najväčší beef na slovenskej rapovej scéne. P.A.T. poslal do sveta až 7-minútovú odpoveď nielen pre Fobiu Kida, ale aj Veca, Otisa a ďalších. Do toho všetkého sa zapojil aj Moloch, ktorý prišiel s obvineniami, že raper zo Šale si texty nepíše sám. A my ti určite prinesieme najnovšie informácie hneď, ako sa v tomto konflikte stane niečo nové.

Pokračuje aj obľúbený Denník stratenej vysokoškoláčky, tak si prečítaj novú časť a už teraz ti prezradíme, že sa môžeš tešiť na ďalšie. Okrem toho sme ti priniesli aj rozhovor s Jofrem, ktorý sa stal Barberom roka a dozvieš sa, aké trendy v tomto smere momentálne letia. A aby toho nebolo málo, máme pre teba aj jesenné módne trendy, vďaka ktorým nebudeš len šedivou myškou v dave.

Prispeli sme aj do našej sekcie Fintag a pripravil si pre teba 7 tipov na naplnenie tvojej peňaženky. Pred pár dňami sme si posvietili na šialenca Charlesa Mansona a zaručujeme ti, že tento článok zhltneš hneď na jeden krát. Na záber tu pre teba ešte máme recenziu na slovenský film Kto je ďalší? a kvíz, ktorý poriadne preverí, ako sa vyznáš v slepej mape.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame