#7: Vieme, ako sa štýlovo obliecť za pár šupov a prečo je život najlepšou školou

Foto: Unsplash/George Gvasalia

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Boli ste niekedy na zámku v Bojniciach? Je dosť pravdepodobné, že áno. No ním a najnavštevovanejšou ZOO na Slovensku sa tu zaujímavé miesta nekončia. Vybral sa tam tak Rado z blogu Nie je túra bez Štúra a pripravil ďalšieho zaujímavého sprievodcu.

Mimochodom, z krás a zaujímavých miest na Slovensku sa tento týždeň môžete aj otestovať. Nikola vymyslela kvíz s pamiatkami našej krajiny.

Po mesiaci sme sa tiež vrátili k našemu seriálu o slovenských architektoch. Predstavili sme Vladimíra Dedečka, ktorý navrhol napríklad nitrianske UFO, národný archív či premostenie Slovenskej národnej galérie.

Hoci už je apríl v plnom prúde, nezaškodí spomenúť si, ako vyzeral mesiac minulý. V našom seriáli sme opäť vybrali najzaujímavejšie fotografie z celého sveta, ktoré vznikli minulý mesiac. S koncom apríla tiež vyvrcholia mnohé hokejové súťaže a príde ošiaľ z majstrovstiev sveta v hokeji. Po sezóne má napríklad už Slovan Bratislava. V názore hovoríme o tom, prečo by mal z ruskej KHL odísť.

Študujete alebo sa chystáte sa na vysokú školu? Nechceme vás od toho odradiť, no Mia priniesla zoznam vecí, ktoré vás škola nenaučí a musíte na ne prísť sami. Z trocha iného súdka Marcela predstavila štýl obliekania, ktorý nevyžaduje nekonečný šatník a ani množstvo peňazí.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame