#7 Vieme, ako sa prinútiš zdvihnúť svoj lenivý zadok a aj na aké filmy tento mesiac zájsť

Photo by Alexandra Gorn on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Ako vždy na začiatok začneme s novými videami, ktoré pribudli na našom YouTube kanáli. Nájdeš tam okrem iného aj nový diel našej pravidelnej relácie #RAPTAG, ktorá sa, ako už tušíš, venuje všetkému, čo sa stalo na scéne za posledný týždeň. Okrem toho sa naša Marcela vybrala opäť do ulíc, aby od Slovákov dostala odpovede na otázku, čo si ako prvé všimnú na opačnom pohlaví. Aby toho však nebolo málo, tak sme sa pozreli aj na mimoriadne populárny vaping, ktorým mladí vo veľkom nahrádzajú klasické fajčenie.

V priebehu minulého týždňa si si mohol prečítať aj o talentovanej Soni a jej značke Tvoriť a ľúbiť. V rozhovore sme ju poriadne vyspovedali a celý ho nájdeš po kliknutí sem. Aj teba láka prvé tetovanie, ktoré na svojej koži zvečníš už naveky? Nemal by si však zabúdať na tieto najčastejšie komplikácie, ktoré ti radosť z neho veľmi rýchlo pokazia. Pokiaľ nevieš, čo kúpiť svojim známym pod stromček, možno ti pri výbere pomôžu slovenské rapové albumy, ktoré na pulty obchodov dorazia ešte pred koncom roka.

Ak sa aj ty nachádzaš v stave, že všetky povinnosti sa ti nekontrolovateľným tempom kopia, možno ti padnú vhod tieto rady, ktoré ťa konečne nakopnú k produktivite. Ak si však len v stave bezcieľneho premýšľania o živote, skús sa zamyslieť nad tým, aké rady by si dnes dal svojej 16-ročnej verzii. Naša Mia si pre teba pripravila skutočne zaujímavý článok, v ktorom zhrnula 10 vecí, ktoré by si mal/a vyskúšať, keď si single. Sú totiž skvelé aj sólo!

A čo by to bol za týždeň, keby sa na našom webe neobjaví nový kvíz. Tentokrát sme načreli do hudobnej témy a pripravili si kapely, ktoré počúvali naši rodičia (a možno aj ty, ak máš vkus). Otestuj sa a ukáž nám, že ti rozoznáš iba z jednej fotografie! Okrem toho tu máme aj veľkú filmovú nálož. Nielen, že sme si pre teba pripravili klasický mesačný prehľad premiér, ale taktiež priniesli aj tonu zaujímavostí o hite Zrodila sa hviezda. Chýbať nemôže ani recenzia. Tento týždeň sme videli návrat Johnnyho Englisha.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame