#7: Vieme, ako prekonať osobnú krízu i ako vyzerajú najkrajšie štadióny sveta

Arnold Exconde/Unsplash

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Začnime od témy mesiaca, ktorou je v našom prípade šport. Pribudli do nej dva nové zaujímavé články od Mirca. Prvý mapuje najzaujímavejšie štadióny sveta, druhý zase najlepšie športové filmy. Či už ste fanúšikom športu, alebo ho sledujete len jedným okom, sú to témy, ktoré zaujmú aj tých, ktorí nesledujú každú minútu majstrovstiev sveta vo futbale.

Ako zvyčajne, na stránke sme mali aj zaujímavý rozhovor. Tentoraz Marcela vyspovedala mladú modelku Dianu Klamovú, ktorá ukazuje slovenskú krásu aj za hranicami.

Bratislavu minulý týždeň prekvapila transformácia zanedbaného Hotelu Kyjev. Jeho fasáda sa totiž stala jedným z najväčších streetartových diel v Európe.

Zaujímavý je aj pohľad na iniciatívu #somtu, ktorá sa snaží meniť negatívne a konšpiračné nastavenie diskusií na Facebooku. V článku sme sa pozreli na to, ako to funguje.

Nechýbali ani pravidelné rubriky. V kvíze sme vás otestovali zo slovenských zaujímavostí, v názore sa Mia pozrela na to, ako osobná kríza môže človeku priniesť aj niečo pozitívne.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame