#7 Vieme, ako ľudia reagujú na fake news a aj to, že samota nie je žiadny strašiak

Photo by Matthew Kalapuch on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Nič sa nemení a my opäť začíname s našou plodnou videotvorbou. V najnovšom RAPTAG-u sme riešili hlavne spackaný koncert Nicky Minaj, no vybrali sme pre teba opäť aj track týždňa a to najnovšie s rapovej scény. Okrem toho sme sa s kamerou vybrali aj do ulíc, kde sme zisťovali, ako ľudia reagujú na fake news a či ich vedia odhaliť. Aby toho nebolo málo, pýtali sme sa vás aj na filmové a seriálové tipy. 

Aj tento týždeň sme ti priniesli zaujímavé články o ešte zaujímavejších ľuďoch. V rozhovore sme vyspovedali filmára Pavla Banáša, ktorý sa okrem iného venuje nakrúcaniu videoklipov. Priniesli sme ti aj informáciu, že talentovaný fotograf Rado získal za svoj dokonalý záber prestížne ocenenie. K tomu sme ešte aj predstavili nádhernú plus size modelku Kristy zo Slovenska.

Aj ty si hľadáš poriadnu prácu, aby si si konečne mohol zarobiť na parádny skladací smartfón? V prvom rade je dobré napísať si dobrý životopis. Akým chybám sa vyhnúť a čo by ti v ňom nemalo chýbať, sa dozvieš v tomto článku. A samozrejme nezabudni, že aj písanie sa dá naučiť.

Pokračujeme aj v predstavovaní legendárnych značiek z domova i zo sveta. Tentokrát sme si posvietili na ikonickú spoločnosť Nike, ktorých produkty máš určite na chodbe v botníku. Športovú obuv možno používaš aj na cvičenie, no dávaj si pozor na to, aby si sa nestal/a otrokom zdravého životného štýlu.

Poznáš kaštieľ v Rusovciach? Pokiaľ áno, tak jedine skrz škandály a sľubujúce prestavby. Ak nie, tak klikaj na náš článok a dozvieš sa viac. Vieš, čo si treba vo vzťahu všímať? Na tieto veci si rozhodne dávaj pozor, pokiaľ nechceš o svoju milovanú či milovaného prísť. No pokiaľ to nemá zmysel, tak nezabúdaj, že samota nie je žiadny strašiak.

Pokiaľ si ešte tento mesiac nezašiel do kina na žiadne premietanie, robíš naozaj veľkú chybu. Premietajú totiž samé očakávané pecky, o čom sa môžeš presvedčiť v našom marcovom prehľade. Okrem toho tu pre teba máme aj dvojnásobnú dávku kvízov, ktoré potrápia tvoje mozgové závity. Dokážeš rozoznať lož od pravdy? A máš prehľad v tom, čo robili známe osobnosti predtým, ako sa stali slávnymi?

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame