#7: Vieme, aké trendy sledovať na jeseň aj ako sa zrodila Oscarová hviezda

Foto: Crystal Shaw/Unsplash.com

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

S jesennými dňami mnohí z nás riešia, čo na seba. Pokiaľ chcete byť v najbližších mesiacoch trendy, odporúčame Marcelin sumár. Ak móda nie je práve to, čo ťa trápi, možno máš iné problémy. Mia sa pozrela na to, čo v súčasnosti trápi dvadsiatnikov.

Okrem článkov sme vás v posledných dňoch zásobovali tiež videami, ktoré pripravujeme pre Youtube kanál Hashtagu. V jednom z nich sa pozeráme na fenomén Hypecourts, pri ktorom Martin natočil košické ihriská zo vzduchu.

Ďalšie sa venovali napríklad aj našej hip-hop scéne. V rozhovore sme vyspovedali Supu a tiež si pozreli netradičný koncert Raper Vivaldi s Majkom Spiritom, Kalim a Celeste Buckingham. Videotím sme mali aj na majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch a aj na festivale street foodu v Trnave.

S filmovou novinkou Zrodila sa hviezda sa z hviezdnej speváčky Lady Gaga stala hviezdna herečka. Film je horúcim kandidátom na Oscara a páčil sa aj Mircovi, ktorý ho pre vás zrecenzoval.

Na záver nesmie chýbať kvíz, ktorý je tentoraz špeciálne zameraný na ťažké otázky. Plný počet bodov v ňom dosiahne len pár ľudí. Zaviedli sme aj novú rubriku, v ktorej vyberáme tie najlepšie memy z posledného týždňa.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame