#7 Vieme, aké outfity nosia Slováci na jar a aj v ktorom meste majú ľudia najčastejšie sex

Photo by Gianandrea Villa on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Na úvod sa ti opäť radi predstavíme to najnovšie z našej videotvorby. V Bratislave nedávno odovzdali Radio_Heads Awards, na ktorých sme s našou kamerou nesmeli chýbať. Samozrejme, že sme vybehli aj do ulíc, kde sa náš moderátor Ben ľudí pýtal, aké jarné kúsky nesmú chýbať v ich šatníku.

Výnimočne sme ti tento týždeň priniesli našu pravidelnú rubriku #RAPTAG len v textovej verzii, keďže pripravujeme nové priestory a jej celkový upgrade. Nechýba však ale ani rozhovor, v ktorom sme vyspovedali Teodora Kuhna, režiséra chváleného slovenského filmu Ostrým nožom.

Flexíš, ale v skutočnosti ani poriadne netušíš o čo ide? Rapperi v súčastnosti používajú mnoho zahraničných slov a stále sa nájde mnoho ľudí, ktorí nepoznajú ich význam. My sme ti ich v našom článku radi vysvetlili. Vieš, kam sa oplatí vyraziť za hranice? Priniesli sme ti rebríček top miest pre nočný život, skvelé jedlo alebo sex.

Čaká ťa náročný pohovor v práci? Stres je prirodzená vlastnosť, no pre istotu sme si pre teba pripravili tie najefektívnejšie odpovede na otázky, s ktorými sa stretneš, keď hľadáš prácu. Venovali sme sa aj Wikipedii, ktorá sa na protest proti prijatiu kontroverzného zákona Európskej únie rozhodla na jeden deň vypnúť svoj web. Možno ťa zaujme aj to, že pred pár hodinami ho europarlament aj napriek veľkej kritike predsa len schválil.

Mal by mať podľa teba človek právo vybrať si, kedy a ako umrie? Na našom webe sme ti v priebehu minulého týždňa priniesli dvojicu článkov o tejto mimoriadne citlivej a zároveň kontroverznej téme. Do kín totiž prišiel nový slovenský film DOBRÁ SMRŤ a my sme ti okrem recenzie priniesli aj rozhovor s jednou z postáv, konkrétne synom ženy, ktorá sa rozhodla podstúpiť asistovanú smrť.

Na záver ti ponúkame dvojnásobnú nálož kvízov, ktoré poriadne potrápia tvoje mozgové závity. Opäť sme sa pozreli na nárečia a tentokrát sme pre teba vybrali ľubozvučný oravský dialekt. V druhom kvíze sme trošku popustili uzdu fantázie a priniesli ti uletený kvíz o tom, aký typ hipstera sa v tebe ukrýva.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame