#7 Vieme, aká je najväčšia záhada Slovenska a aj v čom sa líšia vysoké školy v Holandsku od tých našich

Photo by Joshua Earle on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Niektoré veci sa jednoducho nemenia, a aj preto začíname našou videotvorbou, ktorú nájdeš aj na našom YouTube kanáli. Pripravili sme si pre teba nové video zo série PREČO JE TO TAG, kde sme hľadali odpoveď na otázku, koľko musíš zarobiť, aby si patril medzi najbohatších ľudí sveta? Okrem toho sme rozbehli nový podcast s názvom #citatelskydennikNovú časť si môžeš vypočuť  v tomto článku.

Za posledné dni sme ti priniesli aj množstvo rozhovorov. Slovenská youtuberka sa rozhodla točiť videá inak a má úspech a ďalej to bol Peter čoby účastník populárnej rajčinovej bitky. Na záver ešte sympatická cukrárka Klaudia, ktorej nesedeli recepty z internetu a tak si vymyslela vlastné. Predstavili sme ti aj najlepšieho kulturistu zo Slovenska, ktorý sa stal miláčikom samotného Arnolda Schwarzeneggera.

Ponorili sme sa aj do sveta vysokoškolákov. Náš redaktor Ben sa s nami podelil o to, v čom je vysoká škola v Holandsku odlišná od tých našich. K tomu sme ti ešte priniesli aj dve nové časti Denníka stratenej vysokoškoláčky, ktoré si môžeš prečítať tu a tu.

Aby toho nebolo málo, predstavili sme ti najväčšiu záhadu našej krajiny. Slovenský čínsky múr môže byť starší ako pyramídy. Pokiaľ ti nevychádza a máš deň pod psa, tak urob týchto 5 vecí a okamžite sa budeš cítiť lepšie. A nezabúdaj, že aj jeden deň ti môže totálne zničiť život a tieto príklady ťa presvedčia, že osud má niekedy iné plány

Aj tento týždeň pre teba máme recenziu. Tentokrát sme si posvietili na nový album Taylor Swift, ktorá na ňom vyberá všetky esá z rukáva. Na záver samozrejme nesmú chýbať kvízy. V tom prvom si svoje vedomosti preveríš pri otázkach o spoločnosti Zoznam, ktorá položila základy slovenského internetu. Druhý si posvieti na to, ako sa vyznáš v ekológii a životnom prostredí.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame