7 hviezd, ktoré mali blízko k športovej kariére: Tieto známe mená prekvapia aj vás

commons.wikimedia.org

Slávny album Avril Lavigne oslávil 20 rokov (Zdroj: Wikimedia)

#Herci, herečky, speváci, speváčky, celebrity. Predtým, ako začali dostávať miliónové kontrakty a objavovať sa na verejnosti, boli mladými ľuďmi, ktorí boli možno aj blízko k veľkej športovej kariére a byť tak na výslní úplne iného odvetvia. Kto by to do nich povedal!

Avril Lavigne

Pop-punková princeznička mala našliapnuté ku kariére hokejistky. Samozrejme, veď pochádza z Kanady a hokej hral aj jej brat. Avril hrala od detstva v žiackych súťažiach, často dokonca v zmiešaných tímoch s chlapcami. S hokejom skončila počas strednej školy, na ktorej sa popri ľadu venovala aj bejzbalu. No hudobná kariéra, ktorú začala v sedemnástich, dostala prednosť.

The Rock

Pred hviezdnou kariérou v Hollywoode si mnohí z nás pamätajú Dwayna Johnsona ako wrestlera, pravdou však je, že táto disciplína má bližšie k herectvu, ako k samotnému športu. Napriek tomu mladý The Rock hrával vysokoškolský americký futbal, čo je za veľkou mlákou veľká vec. Jeho niekdajší klub Miami Hurricanes napríklad hráva zápasy na tom istom štadióne, ako legendárny tím Miami Dolphins. Kariéru mu však stoplo zranenie.

Ed O’Neill

Toto meno asi nikomu nič nehovorí, no keď napíšeme Al Bunda, chytí sa snáď každý. Hviezda seriálu Ženatý so záväzkami, v ktorom hrá apatického otca rodiny sediaceho na gauči pred televíziou, kedysi hrala americký futbal. A to dosť dobre, dokonca mladý O’Neill podpísal v 60. rokoch kontrakt s tímom z NFL Pittsburgh Steelers. Nakoniec však neprešiel tréningovým kempom.

George Clooney

Idol žien a výborný herec hral bejzbal, dokonca sa na skúšku dostal do Cincinnati Reds hrajúcich v MLB. Napriek jeho šarmu neuspel a tak Clooneyho poznáme dnes trochu inak.

Sheryl Crow

Známa speváčka, niekdajšia sprievodná gitaristka Michaela Jacksona, bývalá partnerka kontroverzného Lancea Armstronga. Sheryl Crow toho v živote zažila naozaj dosť, no ešte pred hudbou mala prednosť ľahká atletika. Vokalistka sa počas strednej školy dokonca dostala na celoštátne preteky v USA, kde skončila v behu na 75 metrov cez prekážky na treťom mieste.

commons.wikimedia.org
commons.wikimedia.org

Emma Watson

Žiaden metlobal, Hermiona z Harryho Pottera Emma Watson počas štúdia na Browne hrala pozemný hokej. Dokonca sa dostala aj do zápasového nasadenia.

brostoncollege.blogspot.de/
brostoncollege.blogspot.de/

Tom Selleck

Nie, Magnum sa nezúčastnil na majstrovstvách sveta v najlepšom plnofúze. Tom Selleck hrával basketbal na univerzitnej úrovni, dokonca tak dobre, že za to dostal aj štipendium. Popritom si privyrábal ako model. No a herecká kariéra prišla až potom.

snakkle.com
Odporúčame