5 najlepších vianočných reklám tohto roku: VIDEO Tieto sa skutočne oplatí vidieť

Foto: Pixabay.com

#Hoci do Vianoc pár dní ešte stále ostáva, vianočné reklamy si frčia v plnom prúde. Našťastie, okrem otravných spotov sa každý rok môžeme tešiť aj na zaujímavé a krásne reklamy, ktoré niekedy ako ani reklamy nevyzerajú. Vychutnajte si s nami tie najkrajšie tohtoročné kúsky.

John Lewis

Nepísaným víťazom vianočných reklám je každý rok nepochybne spoločnosť John Lewis, ktorá neupriamuje pozornosť na seba, ale na nejaké milé posolstvo. V Británii dokonca patrí zverejnenie ich reklamy medzi najočakávanejšie udalosti vianočných sviatkov. Tento rok reklama vyzdvihuje priateľstvo, spájanie ľudí a prijímani vzájomných rozdielov. Možno aj preto, že chcú poukázať na spojenie s Waitrose. V každom prípade naozaj stojí za pozretie.

McDonald’s

Spoločnosť McDonald´s priniesla vianočný reklamný spot, ktorého dej sa točí okolo dievčatka menom Ellie. Tá sa chce hrať na soby so staršou sestrou, ktorá nemá záujem. Na záhrade Ellie natrafí na soba a užije si s ním veľa zábavy. Zásoby mrkvy na kŕmenie soba sa rozhodnú nakúpiť v McDonald’s. Reklama krásne ukazuje, ako detská fantázia nepozná hranice.

Sainsbury’s

Spoločnosť Sainsbury’s ťa privedie do mesta, ktoré vyzerá ako z Dickensových kníh. Reklamný spot sa točí okolo prvej predajne tejto značky, ktorá bola otvorená v roku 1869. Príbeh je o sirote – chlapcovi Nickovi, ktorý bol neprávom obvinený z krádeže v tejto predajni.

Hafod Hardware

Jedným zo zaujímavých kúskov je aj reklama rodinného obchodu s domácimi potrebami z Walesu, ktorej výroba stála majiteľa len 100 libier a hlavnú úlohu si v nej zahral jeho dvojročný syn. Podľa mnohých ide dokonca o reklamu, ktorá je na úrovni reklám od reťazca John Lewis. Rozhodne stojí za pozretie a rovnako tak aj jej slogan: Staň sa tieto Vianoce dieťaťom.

Very.co.uk

Vianoce majú byť o rozdávaní. A o tom je aj táto krátka, no milá reklama.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *