5 najlepších skladieb z albumu RIIVAL podľa nás. Aké sú tie vaše?

Len pred pár dňami sme vám priniesli článok, v ktorom sme rozobrali 5 najlepších skladieb zo Separovho najnovšieho albumu Pancier a sľúbili sme, že v tomto type článkov budeme pokračovať. Dnes teda sľub plníme s krátkym odstupom času sa spolu pozrieme na to najlepšie, čo podľa nás bolo na albume RIIVAL.

Pokračovanie úspešného albumu Rival obsahuje dokopy 13 skladieb, na ktorých nechýbali ani zaujímaví hostia, ktorí určite dodali albumu tú správnu príchuť. Aby som bol úprimný, myslel som si, že vyberanie najlepších skladieb z tohto albumu nebude až také zložité, no opak je pravdou. Album už mám napočúvaný naozaj dosť krát a pred písaním tohto článku som si ho pustil znova. Myslím, že Momo sa predviedol najlepšie ako vedel a možno okrem dvoch či troch vecí má na albume baví úplne všetko.

Aj napriek tomu, že väčšinu produkcií zmákol jeden producent, sa vôbec nejedná o monotónny a nudný album. My už ale nebudeme veľa písať, poďme sa pozrieť na náš výber.

Opäť pripomíname, že sa jedná o náš subjektívny výber a budeme radi, ak sa so svojimi top trackmi s nami podelíte do komentárov.

5. Chceme Mier ft. Pil C

Na piate miesto sme sa ako redakcia rozhodli zaradiť skladbu Chceme Mier. V čase, keď vyšla skladba, tak sa spustil aj predpredaj tohto albumu a z Momovej strany to bol určite skvelý ťah. Pre mnohých prekvapivá spolupráca určite správne navnadila fanúšikov na definitívnu kúpu tohto albumu. Roman potvrdil, že je v dobrej forme a zďaleka nezaostával ani Pil C ako hosť.

4. Nepriatelia ft. P.A.T.

Štvrté miesto u nás obsadila skladba Nepriatelia, na ktorej Romanovi sekunduje člen formácie MPP P.A.T. Skladba sa u mňa už po prvom vypočutí zaradila medzi tie najobľúbenejšie z tohto albumu. Síce sa téma skladby už môže zdať otrepaná, skladba rozhodne prevýšila prvotné očakávania. Jediné negatívum pre mňa je to, že tam Fero dal v podstate len refrén. Myslím si, že s plnohodnotnou slohou by to kľudne mohlo byť aj vyššie miesto.

Mohlo by ťa zaujímať:  Separov nový album odje*e strop. Kedy Separ vydá nový singel?

3. Priemer ft. Simon Red

Bronzová priečka právom patrí skladbe Priemer. Pred albumom Simona nepoznal skoro nikto, dnes sa veľmi tešíme na jeho ďalšie single a projekty. Táto pravdivá skladba sa nedávno dočkala aj jedného z najoriginálnejších videoklipov v našich končinách a s čistým svedomím ju môžme zaradiť medzi to najlepšie, čo na albume nájdeme.

2. Ja Som Bratislava

Jediná skladba, ktorú sme pred vydaním tohto albumu poznali. Track Ja Som Bratislava síce vyšiel dlho pred releasom tejto dosky, no je plnohodnotnou súčasťou tohto počinu. Logicky teda sme pri tvorení tohto článku brali do úvahy aj túto skladbu a radíme ju hneď na druhé miesto. Viac slov ku tejto veci asi netreba, veď všetko už bolo za ten čas povedané.

1. Niečo Je Už Za Mnou ft. Ego

Verím, že prvé miesto nebude pre nikoho prekvapením. Spolupráca Moma a Ega mala byť realitou už na albume Rival, lenže Ego svoju slohu vtedy nedodal. Asi najočakávanejšia vec z tohto albumu naplno splnila to, čo si od nej fanúšikovia sľubovali a kvalitné slohy od oboch hostí ju aspoň za nás vystrelili na prvé miesto.

Sme na konci dnešného článku a opäť budeme radi za vaše postrehy a komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *