5 najlepších skladieb z albumu Pancier podľa nás. Ktoré sú vaše?

Fanúšikovia, ktorí našu fanpage sledujú dlhodobejšie si iste všimli, že z času na čas sa okrem recenzií veľkých albumov rozhodneme urobiť aj výber piatich najlepších skladieb z daného hudobného diela. Inak to nebude ani dnes, keď si vyberieme a rozoberieme päť najlepších trackov z albumu Pancier.

Ak máte pocit, že sme na niektoré albumy pozabudli, nemusíte sa báť. Už čoskoro si z odstupom času rozoberieme najlepšie skladby z albumu RIIVAL a tak isto pre vás chystáme recenzie na album Z východnej Európy na strechu sveta od TKX a tak isto na Matysov posledný počin. Prejdime už ale ku dnešnému výberu.

Celý album obsahoval až 17 skladieb, čiže už z toho vyplýva, že výber rozhodne nebol jednoduchý. Ak by som tento článok robil hneď po prvom vypočutí albumu, tak by tu boli minimálne dve skladby úplne iné.

Ešte pred začiatkom chceme klasicky upozorniť, že sa bude jednať o naše subjektívne názory. Tie vaše môžte pochopiteľne pokojne vyjadriť v komentároch pod článkom.

5. Gojira ft. Rytmus, P.A.T.

Musím byť úprímný, že po prvých vypočutiach tohto albumu patrila Gojira ku tej kategórií skladieb, ktoré mňa osobne oslovili menej. Avšak posledné obdobie, festivaly, vozenie sa s v aute s týmto albumom ma prinútili zmeniť názor a túto skladbu teda ako redakcia dávame na piate miesto. Slohy sú na vysokej úrovni a celkovo kombinácia takejto silnej trojice nemohla dopadnúť inak.

 

4. Nesmrteľný ft. ADiss

Už od samého začiatku patrila táto skladba k mojim absolútne najobľúbenejším. Pôvodne ADissova skladba, ktorá sa dostala na album Pancier má silnú výpovednú hodnotu a zaujímavé prevedenie. Kto pozeral v poslednej dobe rozhovory so Separom určite vie, čo chcel interpret touto, respektíve ďalšími skladbami povedať a odkaz tejto skladby je celkom evidentný a hlavne veľmi pravdivý. Palec hore.

Mohlo by ťa zaujímať:  Sima potešila svojich fanúšikov. Jej merch zoženieš výhodnejšie

 

3. Vy*ebala Rešpekt ft. Matej Straka

Tretie miesto patrí skladbe Vy*ebala Rešpekt, na ktorej sa spolu so Separom predstavil na refréne Matej Straka. Už po zhliadnutí tracklistu som sa veľmi potešil, pretože hneď z názvu je nám jasné, aká téma pripadla tomuto tracku. No a kto vie opísať istý druh žien lepšie, ako Separ. Ku tomu sa pridal neskutočný refrén od Maťa Straku a teda za nás s čistým svedomím tretie miesto.

 

2. Reflektujem

Na druhé miesto sme zaradili track Reflektujem, ktorý produkoval kolega z DMS Smart a produkcii by som chcel dať špeciálny big up. Pri tejto skladbe určite chytila mnohých fanúšikov nostalgia, a pripomenula im Separa zo starších čias. Maximálne úprimný a otvorený interpret nám poskytol nálož kvalitného rapu, ku ktorej už asi ani nie je veľmi čo dodať.

 

1. Fénix ft. Dame, Kali

Popravde, určite sa mnohí z vás ani nemuseli pozrieť a vedeli, že na prvom mieste nemôže byť nič iné ako Fénix. Opäť treba vyzdvihnúť aj výbornú produkciu, o ktorú sa postaral Infinit. Skladba podľa mňa nemá jediné slabé miesto a Separ, Dame aj Kali nám pripravili jednoznačne najlepší track z celého albumu. Čerešničkou na torte je ďalší skvelý refrén na tomto albume, o ktorý sa postaral Kali.

Sme na konci dnešného článku. Budeme veľmi radi, ak sa v komentároch vyjadríte, ktorý track vám tu chýba, poprípade napíšete svoje najobľúbenejšie skladby z tohto albumu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *