5 najlepších rozhovorov roku 2019: Spoznaj šialenú Alex Wortex, slovenskú plus size krásku aj zákulisie návštevy Černobyľu

Alex Wortex (foto: El/Hashtag.sk)

#V roku 2019 sme pripravili rozhovory s desiatkami neskutočne zaujímavých ľudí. Od influencerov a influenceriek, cez hudobníkov a hudobníčky až k ľuďom s nevšednými zážitkami či záľubami. Preto sme pre teba vybrali 5 najúspešnejších rozhovorov roku 2019 na Hashtagu. Aspoň podľa čítanosti. Stretneš sa tak s uletenou influencerkou Alex Wortex, slovenskou plus-size modelkou Kristínou Kúdelovou alebo chalanom, ktorý sa bol pozrieť ako dnes vyzerá Černobyľ.

Alex Wortex (foto: El/Hashtag.sk)

Zjavenie menom Alex Wortex: Keby išli chlpy dole, potopila by som sa

Alex Wortex ľudia milujú, alebo nenávidia. Svoju ženskosť prezentuje na sociálnych sieťach, ale aj v skutočnom živote vyzývavými outfitmi, ktoré sa naozaj nedajú prehliadnuť. A hoci na prvý pohľad ju mnohí zaraďujú do rôznych nelichotivých škatuliek, v skutočnosti sa v Alex skrýva oveľa viac. Svojím pohľadom na život, zdravie či sex si zrejme získala aspoň toľko fanúšikov, ako odviazanými módnymi kreáciami…

Čítaj celý článok

Foto: gabrielam_photography

Štýlovú Slovenku sledujú na Instagrame tisícky: Soňa priznáva, že byť priateľkou futbalistu je náročné

Soňa Šuleková patrí k najvýraznejším postavám slovenského Instagramu, kde ju sledujú tisícky ľudí. „Veľa ľudí ma zaraďuje do kategórie influencerov/bloggerov, ale ja tieto pomenovania nemám rada,“ začína svoje rozprávanie sympatická 24-ročná blondínka, ktorá pochádza z Hriňovej.

Čítaj celý článok

Foto: archív Klaudia Poloncová

Klaudia patrí k najvýraznejším postavám slovenského Instagramu: Slovo influencer neznášam

Vďaka Instagramu vidíme nielen to, čo má nové ten či onen, stal sa pre nás zároveň inšpiráciou. Aj v rámci našej krajiny sa vytvoril okruh užívateľov, ktorí sú známejší a výraznejší aj. Jedným z takýchto príkladov je aj 22-ročná Klaudia Poloncová, ktorá pochádza z Martina, avšak momentálne študuje a žije v Trnave. Do povedomia sa dostala aj vďaka tomu, že pravidelne umiestňuje svoj obsah okrem Instagramu aj na slovenskej stránke Daybyme.

Čítaj celý článok

Kristina Kúdelová (Foto: Mix Models Management)

Slovenská plus size modelka Kristina Kúdelová: V Miláne sa k modelkám správajú ako k veciam, priznáva

Nejedna žena snívala v detstve o tom, že sa stane modelkou. Svetlá, prehliadkové móla, fotografi a krásne kúsky sú niečo, čo dokáže rozhodne zaujať. Niečo podobné prežíva dnes aj 21-ročná Kristina Kúdelová z Bratislavy, ktorá už druhý rok žije v Miláne a zastupuje ju agentúra Mix Models Management. Tam okrem iného študuje vysokú školu. Rozdiel je ale v tom, že sa venuje plus size modelingu. Aké to je byť netypickou modelkou, o honorároch a aj diétách nám povedala v rozhovore.

Čítaj celý článok

Matej Martvoň (foto: archív MM)

Matej si bol pozrieť, ako dnes vyzerá Černobyľ: Mesto duchov, v ktorom sa zastavil čas

26. apríl 1986. Nečakaný výbuch štvrtého reaktora elektrárne v Černobyle sa zapísal ako najväčšia jadrová katastrofa v dejinách ľudstva, ktorú si v posledných týždňoch výraznejšie pripomíname kvôli novému projektu z produkcie HBO, ktorý sme aj v redakcii označili za seriál roka. Dnes černobyľská oblasť pripomína mesto duchov, ktorú však navštevuje množstvo turistov. Matej Martvoň, 19-ročný chalan z Oravy, bol pozrieť toto miesto, ktoré v mnohých vzbudzuje obavy. Využil tak šancu zažiť mrazivú atmosféru na vlastnej koži a tvrdí, že to naozaj stojí za to.

Čítaj celý článok

Odporúčame