4 najlepšie tracky z albumu SILA! Ktoré sú tvoje?

Tak a tradične pokračujeme aj vo vyberaní najlepších trackov z albumov, ktoré vyšli. Za sebou už máme výber najlepších skladieb z Krstného Otca a z albumu Hype od Pil C. Dnes nás trocha s odstupom času čaká album od H16Sila.

Narozdiel od prvých dvoch albumov tento počin hodnotíme trocha s odstupom času, kedy sme mali možnosť vypočuť si celý album viac krát, a musíme chalanom uznať, že sa im doska naozaj vydarila. Na albume je ten potrebný kontrast medzi poriadnymi bangrami a jemnými melodickými trackmi. Na albume sa nachádza 16 singlov s viacerými zaujímavými hosťami. Na niektoré tracky určite potrebujete viac času, viac krát si ich prehrať, iné zase padnú do ucha hneď po prvom počutí. Poďme už ale teda na 4 naše najlepšie tracky. V komentároch sa kľudne podeľte o svoje postrehy a najobľúbenejšie skladby, budeme radi.

4. Každý Deň

Chalani su vďační, že sú živí, že sú tu každý deň. My sme vďační za tento skvelý, pozitívny a určite aj motivačný track. Takýchto počinov tu zase až tak veľa nie je, a v kombinácií so skvelou Abeho hudbou vznikol tento singel, ktorý vyšiel ešte v júni minulého roka aj s videoklipom.

3. Jetpack ft. Pil C

Moja baba v nových šatách jej to sekne. A chalanom sekne tento track, beat a štýl. Jedno z najväčších prekvapení na albume. O výbornú hosťovačku sa postaral Pil C, ale chalani rozhodne nezaostali, a beat od Abeho je neskutočný. Pre niekoho možno číslo jedna na albume, pre niekoho ani v TOP 4, no za nás to tu rozhodne patrí, skvelý banger!

2. Dokonalý

Pre niekoho možno prekvapenie. Nám sa Dokonalý zapáčil už po prvom počutí, a je to jedna z našich najobľúbenejších skladieb z albumu. Z tracku cítiť úprimnosť a v kombinácií so skvelou produkciou od Grimasa vytvára song skvelú atmosféru, preto je to za nás druhé miesto. U chalanom sme vždy boli zvyknutí aj na takýto štýl skladieb, a sme radi, že ani na tomto albume nechýbajú podobné počiny.

1. Nebojím sa nikoho ft. DMS

Čo iné asi mohlo byť na prvom mieste? Za nás asi najlepšia vec na albume. Predstavili sa všetci traja členovia H16 + famózne zoskupenie DMS a track má neskutočnú SILU. Asi málokto čakal spojenie týchto dvoch skupín, ale je to realita, a my sa veľmi tešíme, a veríme, že toto rozhodne nebude posledná spolupráca H16 x DMS. Opäť netreba zabúdať na skvelú produkciu od Grimasa.

Takže, toto boli naše najlepšie tracky. Pod článkom môžte všetci zahlasovať za tie vaše najobľúbenejšie.

[democracy id=“8″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *