3 osvedčené recepty pre krásne vlasy: Zaručujeme, že vám ich budú všetky ženy závidieť

#Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú koruna krásy. Nezáleží na tom, či sú hnedej farby, blond alebo ryšavé. Rovnako jedno je i to, či sú rovné alebo kučeravé, po pás alebo po plecia. Dôležitá je ich kvalita, čiže to, ako zdravo vyzerajú. Pozrite sa na naše tri osvedčené recepty z ingrediencií, ktoré má doma každá z vás.

1. Vajíčka

Azda nič neúčinkuje tak pozitívne na vlasy, ako vajíčka. Je to hotový elixír. Stačí, ak ich rozbijete, poriadne do penista ich vyšľaháte, nanesiete si to na vlasy a necháte to aspoň hodinu pôsobiť. Podľa dĺžky vlasov odporúčame množstvo vajíčok, čiže cca 2 vajíčka na vlasy do pol pása. Po hodinke pôsobenia vlasy bežne zmyte a uvidíte, že budú hebké ako nikdy predtým.

2) Čaj

Čaj je úžasným pomocníkom nielen pri chrípke, ale i pri boji za dokonalé vlasy. Uvarte si zelený čaj, nechajte vychladnúť a umyte si ním vlasy. Nakoľko zelený čaj obsahuje pantenol, ktorý sa dá nájsť i v prípravkoch z drogérií, očakávať môžete posilnené vlasy a pri pravidelnom používaní menšie štiepenie končekov.

3) Aloe vera

O Aloe vera sa vraví, že má liečivé účinky. Ak túžite mať dlhú hrivu, nie je nič lepšie, ako práve spomínaná rastlinka. Šťava z nej podporuje rast vlasov. Stačí, ak si ňou poriadne premasírujete vlasy, necháte pôsobiť približne 30 minút a pri pravidelnej procedúre možno pozorovať priam až zázračné účinky.

Odporúčame