10 typických vlastností žien, ktoré mužov fakt otravujú. Súhlasíte s nimi?

Žena sa maľuje (pexels.com)

Žena sa maľuje (pexels.com)

#Všetci máme nejaké chyby a podrobný zoznam najotravnejších vecí nie je vôbec problém napísať o žiadnom z pohlaví. To, čo by mali muži na sebe zlepšiť, sme už niekoľkokrát spomínali, teraz sa pozrieme na veci, ktoré privádzajú mužov do zúfalstva. Trošku sa pobaviť, no aj inšpirovať. A samozrejme, nemyslíme to v zlom!

1. Stále nakupuje

Na to má čas a energiu hocikedy. Aj za cenu nestíhania vecí, ktoré by mohla robiť s vami alebo pre vás. Raz za čas je to v poriadku. Ale čo stále v tých rovnakých obchodoch hľadá, keď si potom zo skrine aj tak nevie nič na seba vybrať a rumázga, že potrebuje nové veci? A to už nehovorím o tom, ísť nakupovať spoločne. To je väčší trest ako ísť ráno do roboty.

2. Nevie sa rozhodovať

Keď už v tom obchode čosi nájde, musí sa na to ísť pozrieť ešte trikrát, kým sa rozhodne, že to chce – ak vôbec. Keď sa dohadujete, aký si pozriete film, radšej jej nič na výber nedávajte, môžete totiž skončiť už pri vyberaní. Má taký problém, ktorý vy za problém ani nepovažujete? Zabudnite. Bude sa treba zamyslieť a správne sa rozhodnúť. A nie, aby vám napadlo jej radiť. To by sa ešte mohlo obrátiť proti vám.

3. Strašne dlho sa maľuje

Všetky šuplíky su prepchané jej šminkami. Veď vyzerá ako vyzerá. Keby ste ju nechceli, tak s ňou nie ste. Ako dobre, trochu nech sa upraví, ale aby v kúpeľni pred odchodom na žúr trávila hodinu?

pexels.com

4. Mešká

Mali ste sa stretnúť o piatej a vy sa jej snažíte ešte o pol šiestej neúspešne dovolať a zistiť, kde je? ,,Ale prosím ťa, len chvíľku som meškala, nerob z toho vedu.“ Čo tam po tom, že vy ste mrzli sám vonku, ako taký chudák.

5. Buď telefón nedvíha…

Ako tak vyvolávate a snažíte sa zistiť, keď už konečne dolezie, necháte zazvoniť dvadsaťkrát, no stále nedvíha? Čo sa divíte? ,,Zabudla som si zapnúť zvonenie,“ alebo ,,Mala som telefón v kabelke a nepočula som.“ Načo ten telefón do pekla máte?

6. …alebo ho nevie položiť

A keď už konečne zistí, ako sa telefón používa, tak ho zas nevie položiť. Hodinové hovory s kamoškami o ničom. Najlepšie keď vy niečo od nej práve potrebujete alebo chcete robiť spolu s ňou.

pexels.com
pexels.com

7. Nemá žiadne záujmy

Okrem toho nakupovania a telefonovania koníčky nemá. Vy vybehnete na futbal, zahráte nejakú hru, pozriete film, vybehnete s kamošmi na pivo, alebo si čosi vymyslíte hocikedy. Ona skrátka nič. To by ani tak nevadilo, ale mnohé to posúvajú ešte ďalej a chcú, aby ste pri nej čupel deň aj noc a robil jej animátora.

8. Stále rieši celebrity

Paťo Švajda, Marianna Ďurianová, Paľo Bruchala, Adela Banášová, nejaký kaderník či módny guru. Máte pocit, že o nich vie viac ako o tvojich kamošoch, rodine a podobne? Nič zvláštne.

9. Podceňuje sa

Raz je tučná, potom moc chudá. Najprv má vlasy hrozné, potom ide ku kaderníčke a vráti sa s podľa nej ešte horšími. Na tú prácu nemá, hoci rovnakú robí hocikto, s tvojimi kamošmi sa nestretne, lebo sa ich bojí čo si o nej budú myslieť. A tak ďalej.

10. Facebook a Instagram sú jej hlavný život

Toto je už len bodka na záver. Dáva na web každú kravinu, fotí sa akoby si tým zarábala, informuje všetky svoje „kamošky“ o tom, čo ste jedli na obed (samozrejme v nejakej reštike, veď prečo by ste si navarili?), kde ste to jedli, kam sa teší a ako sa cíti? Buďte rád, ak to zatiaľ končí tam. Je totiž aj ďalší level. V ňom začína fotiť aj vás, tagovať vás v každom statuse a posielať vám dojemné vyznania. V poslednom leveli si vytvoríte spoločny facebookový account.

pexels.com
pexels.com
Odporúčame